X-Baner to popularny system, lekki i ekonomiczny do ekspozycji reklam i informacji na temat usług lub produktów. X-Banery potrzebują po rozłożeniu trochę więcej miejsca niż Roll-upy, ale dodatkowo przykuwają uwagę swoim ciekawym wyglądem. To właśnie dzięki swojej "pająkowatej" konstrukcji z włókna węglowego każdy X-Baner jest bardzo stabilny i bardzo lekki.

     Grafika reklamowa w X-Banerze jest osobnym elementem, który każdorazowo montuje się w bardzo prosty sposób na 4 uchwytach. Dzięki ruchomym uchwytom mamy także duży wpływ na naciąganie grafiki, przez co zawsze wygląda ona idealnie.

     L-Baner to trzeci w kolejności z najchętniej kupowanych systemów. Linearna konstrukcja zachwyca swoją prostotą. Jest wygodny w rozkładaniu, ekonomiczny, bardzo lekki, ale stabilny. Po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca. Zwraca na siebie uwagę ciekawym wyglądem w kształcie litery "L". 

    Grafika reklamowa L-Banerze jest przymocowana "na stałe", ale wymiana grafiki nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo prosta. 


    Do każdego X i L-Banera dodajemy torbę GRATIS, która dodatkowo chroni konstrukcję i wydruk oraz sprawia, że złożony system ma formę lekkiego podręcznego bagażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl