Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  •  Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system PayU (platnosci.pl), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Platnosci.pl należą do spółki PayU. System Platnosci.pl, należący do PayU SA, posługuje się nowym logotypem. Modyfikacja związana jest ze strategią wizerunkową, która ma na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki PayU.

 

  •  Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. W  przypadku  wyboru  formy  płatności  przelewem,  płatność  powinna  być dokonana  w  ciągu  7  dni  roboczych  na  konto  bankowe  wskazane w wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

 

  • Paczka za pobraniem - w celu ustalenia przesyłki pobraniowej bardzo prosimy o kontakt - mailowy (sklep@adlon24.pl) lub telefoniczny (58 / 345 79 40 - opłata jak za połączenie lokalne) gdzie poinformujemy o kosztach przesyłki oraz terminie realizacji takiego zamówienia.
     

 

System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:

 

 Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na stronie www.payu.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl